menu

Eticaret Paketleri

Blog

E-ticarette Ters İbraz Nedir

KategoriE-ticaret Yazar admin

Online alışveriş başka bir deyişle e-ticaret yaşamımıza girdiği andan itibaren kredi kartları ve ödeme usulleri ile alakalı çok muhtelif yeni kavramları da birliktesi kullanmaya başlandı. Chargeback’de bu kavramlardan birisidir. Chargeback bankacılık sisteminde kullanılmaktadır ve ters takdim anlamına gelmektedir. Küresel kredi kartı markalarını..

Devamını Oku

03 Nov

E-ticaret sitelerinin blog yazarken dikkat etmesi gerekenler

KategoriROOT Yazar admin

Blogların markalar için son derece kilit bir noktada olduğu öğreniliyor. Kullanıcı verimine içerikler üreterek alıcıları içerikle satışa yönlendirmek isteyen markalar özellikle e-ticaret siteleri blog oluşturmayı ve aktüel yakalamayı ciddi anlamda önem vermeye başladı. Doğru kullanıldığı takdirde mevcut ve potansiyel alıcıların dikkatini marka ü..

Devamını Oku

30 Oct

E-ticaret sistemi kurmak isteyenlerin yaptığı hatalar

KategoriE-ticaret Yazar admin

Merhaba değerli takipçilerimiz, Bu yazımızda eticaret sistemi kurmak isteyen kişilerin sıklıkla yaptığı hatalardan bahsedeceğiz. Madde halinde yazmamızda fayda var bu maddeleri inceledikten sonra yaptığınız hataları anlayacaksınız. 1 - KALİTESİZ ÜRÜN FOTOĞRAFLARI Bir çok kişinin yaptığı en büyük ve sıksıkla yapılan hatalar arasında başında..

Devamını Oku

17 Jan

Düşük Bütçeli Reklamlar

KategoriPazarlama Yazar admin

Tüm müşterilerimize ve takipçlerimize merhaba, Bugün yazımız da en çok merak edilen düşük bütçeli reklam konusuna değineceğiz. Bunun için bir çok yol var biz en etkili 2 reklam çalışmasınadan bahsedeceğiz. Sosyal Ağ Reklamları Bilindiği üzere şuan günümüz de en etkili reklam çalışması sosyal ağ reklamları, sponsor bağlantılar vb gibi rekla..

Devamını Oku

22 Feb

Web Tasarım Paketlerinin Avantajları

KategoriWeb Tasarım Yazar admin

Web Tasarım Paketlerinin Avantajları Günümüzde bir çok firma web sitesi tasarımı arayış içersindedir. Kendi sektörlerine en uygun olan tasarımı ve sistemi bulmak için büyük çaba sarf etmektedirler. Bu hem bütçeyi etkilediği gibi büyük zaman kayıplarına yol açar. Web Tasarım Paketlerinin en büyük avantajı sektörünüze en uygun tasarımı ve siste..

Devamını Oku

28 Jan

Yeni tasarımımızı beğendiniz mi?

KategoriYenilikler Yazar admin

Merhaba değerli müşterilerimiz ve takipçilerimiz,  11.08.2015 tarihinden itibaren yeni tasarım ve otomasyon sistemimize geçiş yapmış bulunmaktayız. Artık e-ticaret paketleri sayfasından dilediğiniz paketi online bir şekilde satın alabilirsiniz. Var olan kullanıcılarımız için her hangi bir değişiklik olmadan e-mail adresi ve şifre ile giriş yapab..

Devamını Oku

12 Aug

Web Tasarımı Nedir?

KategoriWeb Tasarım Yazar admin

Firma, dernek vb gibi kuruluşlarının İnternet üzerinde ki kartviziti denilebilir. Web tasarımın ana temelleri betik dili olan html ile yapılmaktadır. Bunun yanı sıra stil şablonu olarak adlandırılan CSS ile desteklenmektedir. İşlevseli yüksek olan sistemler her zaman daha çok tercih edilir. Bunlar nelerdir? HTML,CSS ile yapılmış web sit..

Devamını Oku

26 Mar

Web Tasarım Çeşitleri

KategoriWeb Tasarım Yazar admin

Web tasarım alanında bir çok tasarım çeşiti bulunmaktadır, bunlar responsive tasarım, emlak tasarım vb gibi bir çok tasarım alanı vardır. Sırası ile bu tasarım çeşitlerini anlatmaya çalışacağız, her yazımız da olduğu gibi bu makalemizde de madde halinde anlatacağız. 1 – Emlak Tasarımı Adı üzerinde emlakçıların kullandığı tasarım modelidir. İ..

Devamını Oku

26 Mar

Mobil E-ticaret Nedir?

KategoriE-ticaret Yazar admin

Günümüz de artık her iş mobil uygulamalar üzerinden yapılmaktadır. E-ticaret siteniz de mobil uygulama birinci seçeneğiniz olması gerekmektedir. İnternet ve Mobil Pazar İstatistiklerine göre %70 oranında mobil uygulama ile satın alma gibi bir pay söz konusudur. Mobil e-ticaret iki şekilde uygulanabilir. Tasarım bazlı ve Uygulama bazlı olarak...

Devamını Oku

26 Mar

Mobil E-ticaret Avantajları

KategoriE-ticaret Yazar admin

Mobil e-ticaret adı üzerinde mobil cihazlar üzerinden yapılan alışverişlere mobil e-ticaret denir. Son zamanlarda mobil internetin kullanılması nedeni ile mobil e-ticaret’te hareketlilik göstermiştir. İlk öncelikle mobil e-ticaret için gerekli olan maddeler nelerdir? onları açıklayacağız. İki şekilde mobil e-ticaret yapabilirsiniz, tasarım bazlı..

Devamını Oku

26 Mar
1 2 3
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 24 (3 Sayfa)