menu

Eticaret Paketleri

Düşük Bütçeli Reklamlar

Düşük Bütçeli Reklamlar

Düşük Bütçeli Reklamlar

KategoriPazarlama Yazar admin

Tüm müşterilerimize ve takipçlerimize merhaba,

Bugün yazımız da en çok merak edilen düşük bütçeli reklam konusuna değineceğiz. Bunun için bir çok yol var biz en etkili 2 reklam çalışmasınadan bahsedeceğiz.

Sosyal Ağ Reklamları

Bilindiği üzere şuan günümüz de en etkili reklam çalışması sosyal ağ reklamları, sponsor bağlantılar vb gibi reklam ağları ile yapılmaktadır. Sosyal ağ reklamlarda en çok kullanılan Facebook Reklamlarıdır.

Facebook'a reklam verdiğinizde bütçesini ve tarih aralığını kendiniz belirlersiniz, bu sizin için en büyük avantajlardan biridir. Örnek verecek olursak eğer 50 TL gibi bir ücret ile 3 gün kesintisiz reklam verebilirsiniz.

Diğer bir reklam biçimi ise twitter, instagramın kullandığı sponsor resim, sponsor tweet gibi reklam biçimidir. Bu şekilde düşük bütçeler ile geniş kitlilere ulaşabilirsiniz. Son zamanlarda en etkili reklam biçimi olarak kabul edilmiştir.

Viral Reklam

Viral reklamın en büyük etkisi ise, direk kullanıcıya ulaşmaktadır. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Özellikle video sosyal ağlarında yapılan bu çalışma etkili oluyor. Kullanıcıya direk reklam yapılmıyor, bir konu üzerinden ürünüzü ön plana çıkarıyorlar. Ünlülerin kullandığı ürünler her zaman ilgi çektiği için, ürününüzü kolay ve uygun bir bütçe ile duyurabilirsiniz.

Bu sadece video portalları için sınırlı değil, bir çok takipçiye sahip twitter, instagram fenomenleri ile iletişime geçip uygun fiyata takipçi sayısına göre geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

E-ticaret platformunda en önemlilerden biri olan reklam çalışmanızı uygun fiyata bu şekilde yapabilirsiniz, eticaret paketleri satın aldıktan sonra bütçenizi belirleyip reklamlarınızı hemen verebilirsiniz. 
 

22 Feb