menu

Eticaret Paketleri

E-ticaret

E-ticaret Blog

KategoriE-ticaret Yazar admin

E-ticaret blog nedir? E-ticaret sisteminiz de yapılan yenilikleri, etkinlikleri veya bilgilendirme amacı ile yazılan yazılara blog adı verilmektedir. Kişisel olarak baz alınır ise günlük veya not defteri de diyebiliriz. Burada ki bizim amacımız müşterilere veya takipçilere bilgiler vermektedir. E-ticaret sitenizde blog’un önemi kesinlikle ..

Devamını Oku

26 Mar

E-ticaret Danışmanı

KategoriE-ticaret Yazar admin

Büyük hevesler ve hayaller ile aldığınız e-ticaret sisteminin’de sizi yönlendirecek birini bulamıyor musunuz? Firmamız kuruluşundan itibaren müşterilerine sorunsuz ve kolay bir hizmet vermek için sistem yenilikleri ve sistem kullanışları hakkında makaleler ve görsel anlatımlar içermektedir. Bu tip yazılımlar da en büyük sorun teşkil eden işlevs..

Devamını Oku

26 Mar

E-ticaret Eğitimi

KategoriE-ticaret Yazar admin

E-ticaret sektörü ne kadar büyük kazanç sağlasa da kesinlikle eğitim alınması gerekmektedir. Eğitim veren kurs ve seminerler olduğunu daha önceden bahsetmiştik. Bu yazımız da ise eğitim içerikleri nelerdir bu konu hakkında sizi bilgilendireceğiz. İlk öncelikle yapmanız gereken şey size en uygun e-ticaret paketi seçimi olması gerekmektedir...

Devamını Oku

26 Mar

E-ticaret İstanbul

KategoriE-ticaret Yazar admin

E-ticaret İstanbul Bu ve sonra ki yazılarımız da illerimiz de ki e-ticaret’e yoğunluğu ele almaya çalışacağız. İlk öncelikle İstanbul ilimiz metropol olarak bilinir normal hayatta da en çok alışveriş yapılan şehirlerimizin başında gelmektedir. Aynı şekilde de e-ticaret olarak en çok alışveriş istanbul ilimiz de yapılmaktadır. Örnek vere..

Devamını Oku

26 Mar

E-ticaret Nedir?

KategoriE-ticaret Yazar admin

E-ticaret internet ortamında alışveriş yapabileceğiniz bir alandır, günümüz de binlerce, milyonlarca kişi İnternet üzerinden satın alma işlemi yapmaktadır. Normal alışveriş neredeyse bitti denecek kadar az, herkes zahmetsiz ve hızlı bir şekilde e-ticaret‘e yöneldi. Kısaca ve öz tanım yapmak gerekir ise; Elektorink ticaret internet üstünden sunu..

Devamını Oku

26 Mar

E-ticaret Paketi Nedir?

KategoriE-ticaret Yazar admin

Her ürün veya ürünlerin internet üzerinden satışını yapılmasını sağlayan bir yazılım paketidir. Farklılık Gösterir mi? E-ticaret paketleri farklılık gösterir örnek verecek olursak eğer bizim 3 ayrı e-ticaret paketimiz bulunmaktadır. Bunlar nelerdir ? TİCİBASİC, TİCİSTANDART, TİCİPRO Bu 3 paketin bir birinden ayrılan özellikleri vardı..

Devamını Oku

26 Mar

E-ticaret Sistemi

KategoriE-ticaret Yazar admin

İnternet üzerinden ürün/ürünlerinizi satmaya yarayan bir web yazılımıdır. E-ticaret sistemlerinin bir çok farklı versiyonu vardır. Madde halinde sayacak olursak eğer şunlardır ; 1 – Standart E-ticaret Sistemi 2 – Tek Ürün Satış Sistemi 3 – Fırsat E-ticaret Sistemi 4 – Private Shopping Sistemi Standart E-ticaret Sistemi Nedir ? Belirl..

Devamını Oku

26 Mar

E-ticaret sistemi kurmak isteyenlerin yaptığı hatalar

KategoriE-ticaret Yazar admin

Merhaba değerli takipçilerimiz, Bu yazımızda eticaret sistemi kurmak isteyen kişilerin sıklıkla yaptığı hatalardan bahsedeceğiz. Madde halinde yazmamızda fayda var bu maddeleri inceledikten sonra yaptığınız hataları anlayacaksınız. 1 - KALİTESİZ ÜRÜN FOTOĞRAFLARI Bir çok kişinin yaptığı en büyük ve sıksıkla yapılan hatalar arasında başında..

Devamını Oku

17 Jan

E-ticaret Sitesi Kurmak

KategoriE-ticaret Yazar admin

İnternet yaygın olmadan önce ticarete atılacak kişiler ilk öncelikle dükkan arardı ve daha sonra satış yapma şansını elde ederlerdi. E-ticaret ile bu durum tamamen ortadan kalktı. İnternet üzerinden ürünlerinizi zahmetsiz bir şekilde satma olanağı sağlıyor. E-ticaret Sitesi Nasıl Kurulur? E-ticaret sistemi için ilk öncelikle hosting, domai..

Devamını Oku

26 Mar

E-ticaret Tasarımı

KategoriE-ticaret Yazar admin

E-ticaret tasarım önemsiz olarak görülse de aslında en önemli olan detaylardan biridir. E-ticaret Tasarımı Nasıl Olmalıdır? Tasarımda en fazla 3 renk kullanılması gerekmektedir. Bunun sebebi ise kullanıcının gözünü yormamasıdır. Son teknolojiye göre uygun tasarım yapılması her zaman sizin açınızdan faydadılır. Örnek verecek olursak eğer re..

Devamını Oku

26 Mar
1 2
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)