menu

Eticaret Paketleri

Hakkımızda

Neden Biz?

Ticimo web yazılım ve eticaret alt yapısı çözümleri sunan, bütünleşik bir yazılım firmasıdır. Profesyonel ekibimiz ile paket çözümler veya özel çözümler üretmekte olup müşterilerine sadece başlangıçta değil projenin açılışı, işleyişi, marketing çalışmaları, ile her aşamada kesintisiz destek sağlar.

Ticimo yüzlerce firmaya eticaret yazılım alt yapısı sunmuş olup , oyuncaktan kitaba, teknolojiden kozmetiğe, takıdan otomobile, tekstilden iç giyime , daha yüzlerce sektöre çeşitli alanlarda hizmet vermektedir.

Ticimo müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için ar-ge çalışmarını hızlı bir şekilde geliştirmekte olup son güncel yazılımlarını müşterilerine sunmayı bir borç bilir.

Ticimo olarak öncelikli vizyonumuz müşterilerine tamamı dinamik ve yönetilebilen bir altyapıyı sunarak tam güvence vermektedir.Anahtar teslim paketlerimizde uzman ekibimiz tarafından siz müşterilerimizin isteklerini en kısa sürede çözüme ulaştırmayı bir ilke haline getirmiştir.

Eğer sizde ürünlerimi internette nasıl satarım ? sorusunu kendinize soruyorsanız şu an doğru yerdesiniz. Kaliteli ve Kesintisiz Destek için Ticimo.

Neler Biliyoruz?