menu

Eticaret Paketleri

Pazarlama

Düşük Bütçeli Reklamlar

KategoriPazarlama Yazar admin

Tüm müşterilerimize ve takipçlerimize merhaba, Bugün yazımız da en çok merak edilen düşük bütçeli reklam konusuna değineceğiz. Bunun için bir çok yol var biz en etkili 2 reklam çalışmasınadan bahsedeceğiz. Sosyal Ağ Reklamları Bilindiği üzere şuan günümüz de en etkili reklam çalışması sosyal ağ reklamları, sponsor bağlantılar vb gibi rekla..

Devamını Oku

22 Feb

E-ticaret Satış Stratejileri

KategoriPazarlama Yazar admin

Merhaba sevgili müşterilerimiz ve takipçilerimiz, Bugün yazımız da size e-ticaret stratejilerinden bahsedeceğiz. İlk öncelik olarak diğer yazılarımız da bahsettiğimiz gibi e-ticaret’te en önemli olan unsur, Sosyal medyadır. Sosyal ağ kullanımı kesinlike ilk başta yer almaktadır. Stratejileri madde halinde yazarak açıklayacağız. 1 – Yazı..

Devamını Oku

26 Mar

E-ticaret Seminerleri ve Kursu

KategoriPazarlama Yazar admin

Doğru e-ticaret sistemi yönetmek ve kazanç için çeşitli seminerler ve kurslar düzenlenmektedir. Sırasıyla seminer ve kursların ne işe yaradağını bu yazımız da size anlatmaya çalışacağız. İlk öncelikle e-ticaret seminleri nedir? Bir çok büyük e-ticaret firmasının kurucuları veya yöneticileri sırası ile konuşma yapmaktadır. Konuşma içerikler..

Devamını Oku

26 Mar
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)