menu

Eticaret Paketleri

Web Tasarım

Kurumsal Firma Tasarımı Nedir?

KategoriWeb Tasarım Yazar admin

Başlıktanda anlayacağınız üzere firma ve kuruluşların tanıtım sitesi diyebiliriz, İnternette ücretsiz tanıtımınız gibi tanımlarda yapmak mümkündür. Türk ticaret kanunun 1524 maddesine göre her işletmenin İnternet sitesi zorunluluğu getirilmiştir aksi taktir de ceza-i işlem uygulaması yapılmaktadır. Ceza yemeden hemen bir İnternet sitesi yaptırma..

Devamını Oku

26 Mar

Web Tasarım Çeşitleri

KategoriWeb Tasarım Yazar admin

Web tasarım alanında bir çok tasarım çeşiti bulunmaktadır, bunlar responsive tasarım, emlak tasarım vb gibi bir çok tasarım alanı vardır. Sırası ile bu tasarım çeşitlerini anlatmaya çalışacağız, her yazımız da olduğu gibi bu makalemizde de madde halinde anlatacağız. 1 – Emlak Tasarımı Adı üzerinde emlakçıların kullandığı tasarım modelidir. İ..

Devamını Oku

26 Mar

Web Tasarım Paketlerinin Avantajları

KategoriWeb Tasarım Yazar admin

Web Tasarım Paketlerinin Avantajları Günümüzde bir çok firma web sitesi tasarımı arayış içersindedir. Kendi sektörlerine en uygun olan tasarımı ve sistemi bulmak için büyük çaba sarf etmektedirler. Bu hem bütçeyi etkilediği gibi büyük zaman kayıplarına yol açar. Web Tasarım Paketlerinin en büyük avantajı sektörünüze en uygun tasarımı ve siste..

Devamını Oku

28 Jan

Web Tasarımı Nedir?

KategoriWeb Tasarım Yazar admin

Firma, dernek vb gibi kuruluşlarının İnternet üzerinde ki kartviziti denilebilir. Web tasarımın ana temelleri betik dili olan html ile yapılmaktadır. Bunun yanı sıra stil şablonu olarak adlandırılan CSS ile desteklenmektedir. İşlevseli yüksek olan sistemler her zaman daha çok tercih edilir. Bunlar nelerdir? HTML,CSS ile yapılmış web sit..

Devamını Oku

26 Mar
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)